Правила участника

Правила проведення (Положення) віртуального рейтингу бігунів «Люті Милі»


1. Організатори:

Організатором рейтингу є Громадська організацфя «Городской спортивный клуб «КМ Раннинг Клаб» що знаходиться за адресою: Україна, м. Київ, пр-т Бажана, б. 36, кв. 244, код ЄДРПОУ –38806223.

Cпортивним партнером виступає ТМ New Balance

2. Мета та завдання рейтингу

Створення іміджу м. Києва як спортивної столиці

Пропаганда здорового способу життя

Залучення населення м. Києва та України до активного заняття спортом цілий рік.

Розвиток аматорського спорту в м. Києві та Україні

3. Строк та місце проведення рейтингу

Строки проведення: 21 лютого 2016р. – 30 березня 2016 р.

Рейтинг розміщений на сайті: http://lyutimyli.com.ua

Місце проведення: територія України (за виключенням тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться АТО)

4. Участь

До участі в рейтингу допускаються всі дієздатні особи, які пройшли реєстрацію на сайті http://lyutimyli.com.ua, яким на момент реєстрації виповнилося 18 років, включаючи службовців іноземних посольств, консульств, представництв, фірм, компаній і приватних установ, а також всі бажаючі.


Для участі в рейтингу необхідно

  • Зареєструватись на сайті через соціальну мережу Facebook, та дати доступ сайту до аналізу персональної стрічки

  • Ділитись результатами пробіжок на своїй сторінці Facebook в реальному часі

  • До участі в рейтингу приймаються тільки пости від одноєї з перерахованих програм трекерів для бігу: Runkeeper, Endomondo, Nike+Run, Runtastic.


Результат, який не був опублікований на персональній сторінці Facebook, а також результати опубліковані через інші трекери не беруть участі в рейтингу.

Учасники Рейтингу під час участі у Рейтингу зобов’язуються:

а) дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

б) вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у даних Правилах;

в) свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Рейтингу;

г) не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого Учасника у Рейтингу та/або можуть бути розцінені третіми особами як образливі та/або надокучливі.

Організатор залишає за собою право відсторонити від участі у Рейтингу Учасників, які порушили вказані вище зобов’язання. У випадку виявлення факту підробки Учасником його показників для Рейтингу або отримання вигоди з підробки процесу реєстрації у Рейтингу або інших умов Рейтингу, порушення Учасникам Рейтингу даних Правила і, деструктивних дій або дій, вчинених з наміром докучати, ображати, загрожувати або заподіювати шкоду будь-якій іншій особі, яка може бути пов'язана із Рейтингом, такий Учасник Рейтингу визнається порушником та може бути позбавлений участі у Рейтингу


5. Алгоритм підрахунку рейтингу «ЛютіМилі»

Результат пробігу (кілометраж), опублікований через програми перераховані в пункті 4 цього Положення множиться на коефіцієнти погоди та температури, встановлені організаторами рейтингу:

За нульову точку розрахунку береться комфортна температура для бігу +15 градусів Цельсія – це базовий коефіцієнт температури, що дорівнює 1.

Зменшення чи збільшення температури на 5 градусів Цельсія додає до базового коефіцієнту 0,1 бала за кожну зміну температури в діапазоні 5 градусів.

K – кількість кілометрів за трекером

Y – коефіцієнт погоди, базовий Y = 1

S – коефіцієнт снігу, S=2

R – коефіцієнт дощу, R=1,5

Х - лютімилі

В результаті кожен учасник отримує своє значення лютих миль, за кількістю яких і складається рейтинг.

5 км (К) x 1,5 (Y) x 2 (S) = 15 (Х)

Для розрахунку коефіцієнту беруться показники погоди з відкритих джерел, а саме з порталу: weather.ua


Організатори не несуть відповідальності за точність та правильність показників погоди, взятих з такого відкритого джерела.

На подарунок можуть претендувати усі учасники, які були зареєстровані на сайті http://lyutimyli.com.ua на 23 години 59 хвилин 31-го березня та запостили як мінімум 1 пост із результатами свого бігу.

6. Подарунки

Кількість Подарунків у Рейтингу: кросівки для бігу ТМ New Balance - 1 пара, рюкзак та пляшка для рідини - 10 штук, оплата Організатором реєстрації учасника на забіг «Колор Ран» - 10 штук.

Учасник, що зайняв 1-е місце Рейтингу отримає кросівки для бігу ТМ New Balance

Учасники, що зайняли місця в Рейтингу з 2-го по 11-е, отримують рюкзак та фляжку для рідини

Учасники, що зайняли місця в Рейтингу з 12-го по 21-е, одержують в якості Подарунку - оплату Організатором реєстрації такого Учасника на забіг «Колор Ран»

Подарунки Рейтингу не підлягають обміну на грошовий еквівалент, будь – які інші роботи, послуги чи товари

Учасники Рейтингу, що не здобувають право на отримання Подарунку, не здобувають права на отримання будь-яких інших заохочень та компенсацій

Результати визначення Учасників Рейтингу, що здобувають право на отримання Подарунку, є остаточними і не підлягають оскарженню

Оподаткування вартості Подарунків Рейтингу провадиться відповідно до чинного законодавства України.


7. Реєстрація учасників

Реєстрація учасників проводиться на сайті http://lyutimyli.com.ua . у порядку, вказаному в розділі 4 цих Правил

8. Умови отримання Подарунку Рейтингу.

Учасника Рейтингу, що виконав ці Правила, та здобув право на отримання Подарунку Рейтингу, буде повідомлено через приватні повідомлення в соціальній мережі, яку учасник використав для реєстрації про отримання ним права на Подарунок.

Для отримання Подарунку Рейтингу Учасник повинен:

1) надати копію дійсного паспорта громадянина України сторінки – 1, 2, 3, 11, 12, 13 (серія, номер, ким виданий, дата видачі, дані про реєстрацію);

2) надати копію картки фізичної особи-платника податків про ідентифікаційний номер, наданий Державною податковою службою України (ідентифікаційний код).

Вказані відомості і документи надаються з метою нарахування і перерахування до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України, та вручення Подарунку Рейтингу.

3) прибути особисто у м. Київ в час та місце, що попередньо обумовлені з Організатором Рейтингу, для вручення належного Подарунку Рейтингу, з оригіналами документів, вказаних у розділі 8 цих Правил.

4) учасникам з інших міст, які отримали право на Подарунок, необхідно з відомостями перерахованими в пунктах 1,2 розділу 8 даних Правил, додатково вказати номер відділення Нової Пошти на який Організатором буде відправлено подарунок на протязі 5-и робочих днів.

Учасник Рейтингу, що здобув право на отримання Подарунку Рейтингу, автоматично втрачає набуте ним право на отримання Подарунку Рейтингу без будь – яких компенсацій у наступних випадках, не залежно від того у який час стали відомими вказані обставини:

а) якщо такий Учасник Рейтингу не вчинить дій, передбачених у розділі 8 даних Правил у їх сукупності та інших зобов’язань, передбачених даними Правилами;

б) якщо такий Учасник Рейтингу заявив про свою відмову від отримання Подарунку Рейтингу у будь-який зручний для нього спосіб;

в) у разі неможливості зв’язатися з Учасником Рейтингу, протягом 3 (трьох) днів з моменту визначення його таким, що здобув право на отримання Подарунку Рейтингу;

г) якщо відомості, що надані Учасником Рейтингу відповідно до вимог цих Правил не відповідають вимогам чинного законодавства України та/або даним Правилам та/або є недостовірними;

д) у разі порушення/невиконання/неналежного виконання умов даних Правил;

У такому випадку доля Подарунку Рейтингу визначається на розсуд Організатора.


9.Загальні положення

У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Рейтингу офіційним визнається тлумачення Організатора Рейтингу, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Рейтингу та не підлягає оскарженню.

Організатор Рейтингу не несе відповідальності за:

  1. не ознайомлення Учасниками з даними Правилами Рейтингу;

  2. не ознайомлення Учасниками з умовами отримання Подарунку Рейтингу;

  3. невиконання, неналежне виконання, несвоєчасне виконання Учасниками Рейтингу обов'язків, передбачених у цих Правилах;

  4. неможливість Учасника скористатися правом на отримання Подарунку Рейтингу чи Подарунком Рейтингу;

  5. наслідки реалізації Подарунку Рейтингу;

  6. за результати реалізації Подарунку Рейтингу, т.ч. у разі їх не відповідності очікуваним Учасником Рейтингу результатам

Учасники особисто, без залучення Організатора Рейтингу, несуть відповідальність за власну безпеку під час бігу та самостійно несуть відповідальність за всі ризики, пов’язані з бігом в несприятливих погодних умовах, зокрема, але не обмежуючись: обмороження, переохолодження, всі типи застуди, падіння, травми тощо.

Учасник підтверджує, що він регулярно перевіряв стан свого здоров'я, фізично здатний до бігу і не має яких-небудь медичних, фізичних чи морально-етичних протипоказань.

Організатори, спонсори, партнери не несуть відповідальності за фізичні травми, ушкодження, будь-які збитки, які учасник поніс до або під час бігу для участі у віртуальному рейтингу «Люті Милі»

Відповідальність Організатора Рейтингу не виходить за межі вартості і кількості Подарунків Рейтингу, зазначених у даних Правилах.


Організатор Рейтингу не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, операторів мережі Інтернет (провайдерів) будь-які помилки поштових та кур’єрських служб, внаслідок яких відправлення/повідомлення не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені.

Організатор Рейтингу не несе відповідальності за неможливість надання Подарунків Рейтингу Учаснику з будь-яких причин, що не залежать від Організатора Рейтингу, у т.ч. якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасником були зазначені неправильно та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора Рейтингу будь-якої компенсації

Кожен Учасник Рейтингу згоден з використанням його імені, фото-, відео- або аудіо матеріалів з його участю для рекламної діяльності або в інших цілях організаторами без узгодження з ним і без права повного чи часткового відшкодування в будь-якому вигляді.

Учасник Рейтингу розуміє та погоджується з даними Правилами та тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані Учасника Рейтингу можуть збиратися, використовуватися, оброблятися, реєструватися та зберігатися Організатором (та/або іншими особами за завданням Організатора) з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України, в тому числі з метою інформування такогоф Учасника Рейтингу про результати визначення тих Учасників, що одержують Подарунки Рейтингу, надсилання інформаційних матеріалів Організатора, здобуття подарунку Рейтингу та/або сплати передбачених чинним законодавством України податків та зборів, а також на інші цілі, визначені даними Правилами, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Рейтингу та/або будь-якою третьою особою. Приймаючи умови даних Правил, Учасники Рейтингу тим самим надають згоду на такі збір, обробку, використання та зберігання персональних даних для вказаних цілей. Така згода трактується також як згода на обробку персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних».

Вартість користування мережею Інтернет, що здійснюється Учасником Рейтингу, оплачується Учасником Рейтингу самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом постачальника даної послуги. Всі Учасники Рейтингу самостійно сплачують всі будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Рейтингу

Учасник бере до відома те, що Рейтинг може бути скасований з будь-якої причини, яка не залежить від організаторів.

Своєю реєстрацією для участі в Рейтингу учасник підтверджує, що ознайомився, зрозумів і погодився з усіма правилами участі в рейтингу, порушення яких може призвести до дискваліфікації Учасника.